yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

Lyžováníubytování hotel penzion

Zima bez sněhu by nebyla zima. Lyžování, snowboarding, běžkování, snowparky, zimní areály, bujaré oslavy v přírodě, ohňostroje… to k tomu prostě patří.

Dlouho neváhejte a rezervujte si ubytování na horách hned teď. Nabízíme luxusní hotely, komfortní apartmány, cenově výhodné penziony i horské chaty.

Vaše zimní dovolená čeká!

Krkonoše Ubytování v Krkonoších

Nejvyšší pohoří České republiky Krkonoše s dominantní horou Sněžkou láká k zimním radovánkám. Najdete tu největší a nejslavnější lyžařské areály: Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Herlíkovice, Pec pod Sněžkou a další. Zimní střediska jsou perfektně vybavena, samozřejmostí jsou lyžařské školy, půjčovny lyží, ski servisy a horská služba. Na své si přijdou i milovníci klidu a romantiky, protože se zde nachází také řada menších vleků, vhodných třeba pro pohodovou rodinnou dovolenou nebo soukromý výlet s partnerem či partnerkou. Ať už se rozhodnete jakkoli, Krkonoše vás nezklamou!

od 213 Kč os./noc

Vítkovice-Horní Mísečky

Rezervovat

od 220 Kč os./noc

Horní Maršov

Rezervovat

od 300 Kč os./noc

Harrachov

Rezervovat

od 429 Kč os./noc

Pec pod Sněžkou

Rezervovat

Jeseníky Ubytování v Jeseníkách

Jako jsou v Čechách sázkou na jistotu Krkonoše, tak je to v případě Moravy s pohořími Velký a Malý Jeseník. Milovníci zimních sportů se mohou vyřádit ve spoustě areálů: například Praděd, Červenohorské sedlo, Malá Morávka, Ramzová, Zlaté Hory či Kouty nad Desnou. Každý, kdo má rád toulky zasněženou přírodou, ocení upravené běžkařské trasy.

od 192 Kč os./noc

Staré Město pod Sněžníkem

Rezervovat

od 200 Kč os./noc

Kouty nad Desnou

Rezervovat

od 200 Kč os./noc

Malá Morávka

Rezervovat

od 240 Kč os./noc

Jindřichov

Rezervovat

Beskydy Ubytování v Beskydech

Moravskoslezské Beskydy na pomezí České republiky a Slovenska lákají příznivce lyžování, běžkování a snowboardingu ze široka daleka. Najdete zde oblíbené ski areály jako Staré Hamry, Bílá, Bukovec, Javorový vrch, Lysá hora, Pustevny, Malenovice, Soláň a další. Nenechte si ujít ani výlet ke slavné soše Radegast, která se nachází na cestě beskydským hřebenem z Pusteven na Radhošť.

od 208 Kč os./noc

Frýdlant nad Ostravicí

Rezervovat

od 230 Kč os./noc

Velké Karlovice

Rezervovat

od 387 Kč os./noc

Krásná

Rezervovat

od 372 Kč os./noc

Frenštát pod Radhoštěm

Rezervovat

Jizerské hory Ubytování v Jizerských horách

Tanvaldský Špičák, Berdřichov i Severák – to jsou slavná ski centra Jizerek, která patří k nejoblíbenějším lyžařským areálům v České republice. Najdete je nedaleko od sebe v severních Čechách, mezi městy Liberec a Tanvald. Jízdenky zakoupené v jednom středisku jsou platné i v obou dalších areálech, takže můžete za jednu cenu zakusit všecko, co zimní region nabízí. Ze všech středisek je možné nastoupit na běžeckou Tour de Jizerky.

od 250 Kč os./noc

Tanvald

Rezervovat

od 330 Kč os./noc

Janov nad Nisou

Rezervovat

od 370 Kč os./noc

Desná

Rezervovat

od 400 Kč os./noc

Bedřichov

Rezervovat

Krušné hory Ubytování v Krušných horách

Pěknou zimní dovolenou nabízejí také Krušné hory. Dvě největší střediska Klínovec a Neklid-Boží dar se zavděčí i těm nejnáročnějším. Kromě řady sjezdovek všech možných obtížností jsou k dispozici ski servisy, půjčovny vybavení, lyžařská škola, dětský skipark a snowpark. V Krušných horách se však lyžuje i na dalších místech: třeba Mariánské Lázně, Telnice, Bouřňák nebo Komáří vížka. Jsou zde také možnosti k běžkování.

od 180 Kč os./noc

Vejprty

Rezervovat

od 390 Kč os./noc

Ostrov

Rezervovat

od 550 Kč os./noc

Boží Dar

Rezervovat

od 230 Kč os./noc

Merklín - Pstruží

Rezervovat

Šumava Ubytování na Šumavě

V létě lákají jižní Čechy k návštěvě Národního parku Šumava, v zimě se netrhnou zdejší lyžařská střediska. Nejlepší jsou Kašperské Hory, Kubova Huť, Nové Hutě, Lipno a Železná Ruda. Můžete se zde samozřejmě také vydávat na výlety na běžkách.

od 150 Kč os./noc

Železná Ruda

Rezervovat

od 250 Kč os./noc

Vimperk

Rezervovat

od 400 Kč os./noc

Železná Ruda

Rezervovat

od 1100 Kč os./noc

Kašperské Hory

RezervovatCopyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´